Zakupy przez internet to dla wielu z nas już codzienność. Tradycyjny shopping często zastępujemy buszowaniem po sklepach online. To wygodne i praktyczne zarazem. Jak jednak robić to mądrze i bezpiecznie? Podpowiadamy!

Dlaczego kochamy zakupy przez internet?

Przez internet możemy kupić niemal wszystko – od produktów codziennego użytku, po sprzęt AGD i narzędzia. Wiele z nas szczególnie lubuje się w zakupach ubrań, obuwia i dodatków. W internecie możemy przebierać w niezliczonych ofertach, porównywać, sprawdzać rozmiary, kolory i fasony bez potrzeby wychodzenia z domu. Sklepy internetowe z ubraniami często dysponują też szerszą ofertą niż te stacjonarne. Istnieje więc większa szansa, że w internecie znajdziemy dokładnie to, czego szukamy.

Zakupy online – jak robić to mądrze?

Zakupy internetowe mają bez wątpienia wiele zalet. By jednak w pełni z nich korzystać, warto pamiętać o kilku rzeczach. A oto najważniejsze z nich.

Sprawdzaj opisy produktów

Oglądając ubrania przez internet, nie możemy ich dotknąć. Dlatego też zamieszczone są opisy. Możemy dowiedzieć się z nich wielu ważnych informacji, takich jak użyte materiały, zdobienia, wymiary poszczególnych rozmiarów, a także ich dostępność. Czytając dokładnie opisy, mamy większą szansę na udany zakup.

Sprawdzaj czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia oraz termin i koszt dostawy – to rzeczy, na które zawsze warto zwracać uwagę. Mogą one być bardzo różne w zależności od produktu lub producenta. Szczególnie ważne jest, by sprawdzić te parametry, kiedy zależy nam na dostawie przed konkretnym terminem, np. gdy zamawiamy coś z myślą o szczególnej okazji lub na prezent. Czas realizacji/wysyłki jest zawsze podany na stronie danego produktu i/lub w szczegółach.

Zwykle wysyłka następuję w 24 do 72 godziny. O wszelkich zmianach statusu zamówienia informujemy na bieżąco.

Zadawaj pytania

Masz wątpliwości co przedmiotu, który Ci się spodobał? Na naszym sklepie masz możliwość zadawania pytań. Znajdziesz taką opcję bezpośrednio na stronie głównej – Messenger.

Można też skorzystać z maila lub po prostu zadzwonić.

Śledź promocje i wyprzedaże

Nasz sklep,  często ogłasza okolicznościowe promocje i sezonowe wyprzedaże. Niektóre bywają bardzo atrakcyjne. Żal z nich nie korzystać. Dlatego warto śledzić media społecznościowe oraz stronę główną, a także zapisać się do newslettera.

Dobrze poinformowani klienci zwykle zyskują najwięcej!

 

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się lub Zresetuj hasło