Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Termin wysyłki

 

Czas oczekiwania na wysyłkę jest podany indywidualnie przy każdym produkcie po wyborze modelu oraz rozmiaru. Jest to czas od momentu zaksięgowania wpłaty lub potwierdzenia zamówienia przy odbiorze osobistym do momentu nadania/przekazania paczki. Terminy kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane są następujące:

 

24 godziny; 48 godzin; do 3 dni; do 5 dni; do 7 dni; do 10 dni; - zazwyczaj po 2 do 4 dniach roboczych paczka będzie już w drodze do Ciebie lub u Ciebie. 

 

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

 

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Czas dostawy

 

Przesyłka kurierska DPD

 

Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera DPD - do 48 godziny od momentu nadania przez nas paczki. Przesyłka w ciągu 24 godzin znajdzie się w najbliższym dla odbiorcy przedstawicielstwie firmy DPD. Powinna być dowieziona najpóźniej w ciągu następnych 24 godzin do odbiorcy lub można ją odebrać samodzielnie. Jeżeli konieczna jest dostawa na drugi dzień od nadania przez Sklep radzimy kontakt z firmą DPD w celu ustalenia godziny dostawy.

 

Przesyłki dostarczane są w dni robocze. Sklep nie gwarantuje dostawy przesyłki w konkretnym przedziale godzinowym podanym przez Konsumenta. Celem ustalenia godziny dostawy prosimy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy DPD. W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić drugie nieodpłatne doręczenie na adres (tylko na ten, który został podany w zamówieniu jako adres wysyłki). Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki.

 

Numer listu przewozowego otrzymasz w e-mailu informującym o wysłaniu paczki.

 

Na stronie www.dpd.com.pl możesz zlokalizować swoją przesyłkę oraz znajdziesz tam numery telefonów do przedstawicielstw.

 

Paczkomaty 24/7

 

Odbiór przesyłki 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Czas dostawy to 1-2 dni robocze licząc od dnia wysyłki przez nadawcę. Informacja o dacie nadania i numerze przesyłki jest wysyłana ze Sklepu w dniu zdania paczki kurierowi. Druga informacja - o gotowości przesyłki do odbioru wraz z kodem dostępu do skrytki zostanie przesłana sms-em z serwisu InPost.

 

Podczas składania zamówienia w Sklepie wybierz opcję "Paczkomaty 24/7" i wskaż paczkomat w swojej okolicy, do którego ma trafić Twoja paczka. O doręczeniu przesyłki dowiesz się z wiadomości e-mail i SMS. Dzięki tej usłudze sam decydujesz o odbiorze, zgodnie z hasłem: Sam wybierasz kiedy odbierasz.

 

Z dniem 14.05.2017 r zgodnie ze zmianą Regulaminu świadczenia usług Paczkomaty 24/7, przesyłki umieszczone w Paczkomatach będą czekały na odbiór przez 48 godzin. W przypadku nieodebrania Przesyłki Paczkomatowej z maszyny trafi ona do najbliższego oddziału InPost Paczkomaty, gdzie poczeka na odbiór kolejne 3 dni.

 

Odbiorca ma możliwość przedłużenia czasu na odbiór paczki w Paczkomacie o dodatkowe 48 godzin wysłając specjalny SMS.

 

Listę paczkomatów znajdziesz na stronie www.paczkomaty.pl.

 

Jeśli usługa Paczkomaty 24/7 nie może być zrealizowana w wybranym paczkomacie z winy InPost, adres dostawy ustalony przez Sklep z Klientem może zostać wykorzystany przez InPost do bezpośredniego doręczenia przesyłki.

 

Dostawa do punktów odbioru DHL Parcel

Nie chcesz czekać w domu na swoje zamówienie? Możesz wybrać opcję

dostawy do najbliższego punktu DHL Parcel i odebrać przesyłkę w dogodnym momencie w ciągu 7 dni. Ta usługa jest dla Ciebie oczywiście bezpłatna.

 

Jak działa dostawa do punktu odbioru DHL Parcel?

 

1. Wybierz jedną z 5000+ lokalizacji DHL Parcel
Punkt odbioru dostawy możesz wybrać w ostatnim kroku składania zamówienia. Jeżeli Twój adres domowy został wstępnie wybrany, jednym kliknięciem możesz edytować adres dostawy i wybrać lokalizację punktu odbioru.

 

2. W ostatnim kroku składania zamówienia dodaj numer telefonu
W ostatnim kroku składania zamówienia pojawi się prośba o podanie numeru telefonu. Kurier powiadomi Ciebie telefonicznie o dostawie oraz wyśle kod PIN, który będzie potrzebny, aby odebrać przesyłkę.

 

3. Odbierz swoje zamówienie
Proszę zwróć uwagę, że otrzymasz przez telefon 4-cyfrowy kod PIN, aby mc odebrać paczkę.

Przesyłkę możesz odebrać w ciągu 7 dni kalendarzowych po jej dostarczeniu - o każdej porze w godzinach otwarcia punktu odbioru.

 

Poczta Polska

 

Dostawy odbywają sie w dniach roboczych, w godzinach pracy placówki oddawczej dla adresu odbiorcy.

 

W przypadku braku odbioru w danym dniu pod wskazanym adresem, pozostawione będzie awizo, a przesyłka będzie do odebrania w przeciągu 7 dni w lokalnym urzędzie pocztowym.

 

Każdy klient może sprawdzić status przesyłki krajowej wpisując jej numer:

https://emonitoring.poczta-polska.pl/

» koszt dostawy

 

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło