W przypadku, gdy zamówienie nie będzie spełniać Państwa oczekiwań, Konsument ma możliwość zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni kalendarzowych od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów nieużywanych, czystych, "pozbawionych zapachu" (np. kremy, perfumy). Prosimy o odsyłanie towarów z metkami.

Reklamacje

Wzór formularza/protokołu reklamacji wysyłamy na maila po zgłoszeniu chęci reklamacji od klienta.

Wszelkie reklamacje związane z towarem lub realizacją umowy sprzedaży, klient może składać w dowolnej formie. Preferujemy formę pisemną na adres tj. Glam Boutique, ul. Frycza-Modrzewskiego 5, 71-266 Szczecin lub też mailowo na adres: shop@glamboutique.eu.  W przypadku wątpliwości klient może skontaktować się z nami mailowo.

W celu sprawnego rozpatrzenia reklamacji zalecamy umieszczenie w reklamacji następujących danych: imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu, przedmiot reklamacji oraz numer zamówienia (jeżeli jest to możliwe), wraz ze wskazaniem żądania klienta, wszelkie okoliczności opisujące wadę, datę stwierdzenia wady, oraz o ile to możliwe zdjęcia wady (w przypadku złożenia reklamacji za pośrednictwem maila).

W ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego reklamację, ustosunkujemy się do reklamacji.

Jeżeli towar ma wadę, klient może:

złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy sprzedaży, chyba że uda nam się niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla klienta wymienić towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunąć.

Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli towar był już wymieniony lub naprawiany przez nas albo nie uczyniliśmy zadość obowiązkowi wymiany towaru na wolny od wad lub usunięcia wad. Klient może zamiast zaproponowanego przez nas usunięcia wady żądać wymiany towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany towaru żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez nas.

żądać wymiany towaru wadliwego na wolny od wad albo usunięcia wady. Jesteśmy zobowiązani wymienić towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla klienta.

Możemy jednak odmówić zadośćuczynienia żądaniu klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową sprzedaży towaru wadliwego w sposób wybrany przez klienta jest niemożliwe lub w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową sprzedaży wymagałoby nadmiernych kosztów. Koszty naprawy lub wymiany ponosimy my.

Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres tj. Glam Boutique, ul. Frycza-Modrzewskiego 5, 71-266 Szczecin za pośrednictwem naszego kuriera. W wypadku klienta będącego konsumentem koszt dostarczenia pokrywamy my, klient otrzymuję dokumenty przewozowe które umieszcza na przesyłce i przekazuje przewoźnikowi.

Odpowiadamy z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania towaru klientowi.

Zwroty

Wzór formularza odstąpienia od umowy znajduje się w przesyłce lub można go pobrać tutaj.

Klient, który jest konsumentem, który dokonał zakupu w naszym sklepie internetowym, może w terminie 14 dni od chwili otrzymania towaru, odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podawania przyczyny.

Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży składając nam oświadczenie o odstąpieniu.

Oświadczenie to należy zamieścić razem ze zwracanym produktem.

Do zachowania terminu wystarczy wykonać proces zwrotu towaru nas koncie klienta (procedura opisana na dole strony).

Konsument ma obowiązek zwrócić do nas towar niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy sprzedaży. Przekazanie przesyłki przewoźnikowi następuję po umówieniu terminu.

Mamy obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt dostawy towaru do konsumenta. Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania z powrotem towaru wraz z  formularzem odstąpienia od umowy.

W wypadku odstąpienia konsument nie ponosi kosztów zwrotu towaru. Konsument zwraca paczkę szybko i wygodnie w jednym spośród tysięcy automatów Paczkomat® w całej Polsce!.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

Dokonujemy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument chyba, że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Zwrotom nie podlegają m.in. kostiumy kąpielowe oraz bielizna, a także towar, na którym widoczne są ślady użytkowania.

Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do Sklepu za pobraniem.

Proces zwrotu od strony klient/gość:

Klient może dokonać zwrotu produktu (jeśli okres zwrotu nadal obowiązuje). Aby to zrobić, wystarczy wejść w zakładkę menadżera zwrotów na swoim koncie klienta, zaznaczyć produkt który chce zwrócić i podać szczegóły. Następnie otrzymamy list przewozowy wygenerowany przez pracownika sklepu na adres mailowy wraz z instrukcją nadania zwrotu.

Gość może dokonać zwrotu produktu (jeśli okres zwrotu nadal obowiązuje). Aby to zrobić, wystarczy wejść w zakładkę menadżera zwrotów w sekcji INFORMACJE-ZAKUPY w górnym menu lub bezpośrednio pod adresem: https://glamboutique.eu/zwrotyzaznaczyć produkt który chce zwrócić i podać szczegóły. Następnie otrzymamy list przewozowy wygenerowany przez pracownika sklepu na adres mailowy wraz z instrukcją nadania zwrotu.

Dodatkowe uwagi:

O zatwierdzeniu zwrotu towaru oraz należności poinformujemy Cię osobnymi wiadomościami e-mail,

W przypadku całkowitego zwrotu zamówienia otrzymujesz również zwrot formy doręczenia przesyłki wybrany podczas składania zamówienia. ​Jeżeli dla danego zamówienia dostawa była (lub mogła być) darmowa, zwrot kosztów przesyłki nie jest realizowany.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się lub Zresetuj hasło